personal logo

Kursy Fotograficzne

Kursy fotograficzne: są na dany temat, zazwyczaj w dłuższej formie cyklicznych spotkań np. „Kurs Podstaw Fotografii” – zaczynamy od zera – kończymy na tym by uczestnik kursu miał świadomość co robi – jak działa aparat – jak go używać i jak nim fotografować. Nauka trwa przez 7 tygodni zakończona weekendowym wyjazdem fotograficznym. Kursy mają na celu edukację fotograficzną na różnych poziomach na różne tematy. Wszystkie kursy fotograficzne są płatne. Środki są na pokrycie kosztów prowadzenia kursów i materiały edukacyjne dla uczestników.

Kurs Fotografii „Podstawy Fotografii” [poziom podstawowy]

Celem kursu jest nauczenie Cię podstaw fotografii – od tego jak trzymać aparat przez to jak działa aparat oraz podstawowe techniki fotograficzne. Po ukończeniu kursu będziesz w stanie zrobić zdjęcia rozumiejąc co robisz i dlaczego. Program jest skonstruowany w taki sposób by nauczyć Cię fotografii w możliwie najłatwiejszy sposób. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla pasjonatów fotografii których fascynuje obraz i chcę nauczyć się fotografii.

Program i szczegóły kursu będą wkrótce na stronie internetowej. Dostępne także na zapytanie via email: spk@studiopcf.com

Planowane kursy fotograficzne:

Kurs Fotografii „Obróbka Cyfrowa: Podstawy Adobe Photoshop”
Kurs Fotografii „Obróbka Cyfrowa: Podstawy Adobe Photoshop Lightroom”

Kurs Fotografii „Fotografia Zaawansowana”. [poziom zaawansowany]

Kurs Fotografii „Obróbka Cyfrowa: Adobe Photoshop dla Fotografów”
Kurs Fotografii „Obróbka Cyfrowa: Adobe Photoshop Lightroom Techniki Zaawansowane”

kurs podstawy fotografii
2017 © Sopocki Klub Fotograficzny