personal logo

Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty fotograficzne: warsztaty są formą edukacji fotograficznej łączącej w sobie teorię i praktykę na dany temat np. warsztaty fotografii nocnej – omawiamy teorię a potem idziemy w teren fotografować. Po zakończeniu zdjęć nocnych, zajmujemy się obróbką cyfrową tak by wywołać końcowe zdjęcia. Praca na warsztatach jest od A do Z na dany temat, lub formą inspiracji fotograficznej np. Używanie Filtrów Fotograficznych – temat takich warsztatów jest zbyt rozległy by go zamknąć a pokazanie technik użycia filtrów fotograficznych stanowi inspirację do dalszej samodzielnej pracy. Wszystkie warsztaty fotograficzne są płatne. Środki są na pokrycie kosztów prowadzenia warsztatów i materiały edukacyjne dla uczestników.

Architektura • Fotografia Architektury
warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne na których nauczymy się fotografować architekturę od podstaw czyli co jak z czym i do czego od rodzajów obiektywów przez zabiegi które sprawią, że fotografowana architektura wygląda poprawnie np. kąty proste są proste po różne wyszukane triki fotograficzne. Zaczynamy od patrzenia i postrzegania kończymy na poprawnej i niepoprawnej fotografii praktycznej.

Zapisy: skf@studiopcf.com w tytule: ARCHITEKTURA otrzymasz email zwrotny z informacją o warsztatach.

Fotografia krajobrazu • Zaawansowana Fotografia Lasu
warsztaty fotograficzne

Warsztaty praktyczne odbywają się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Sopocie. Fotografujemy Sopockie Szlaki Spacerowe. Podczas warsztatów uczysz się zaawansowanych technik fotograficznych które można wykorzystać w lesie. Poziom warsztatów jest dopasowany do uczestników warsztatów – jednocześnie ‘zaawansowana’ fotografia kategoryzuje warsztaty podczas których używamy wyszukanych technik, trudnych technicznie a podstawowa wiedza fotograficzna jest nieodzowna. Fotografia lasu ogólnie jest trudna – co daje też niesamowitą okazję do nauki oraz spędzenia czasu w lesie.

Zapisy: skf@studiopcf.com w tytule: LAS otrzymasz email zwrotny z informacją o warsztatach.
2017 © Sopocki Klub Fotograficzny