personal logo

Wyprawy Fotograficzne

wyprawy od wyjazdów różnią się stopniem trudności. Kondycja fizyczna, umiejętności fotograficzne, oraz osprzęt fotograficzny na wyprawy jest różny od stosowanego przy wyjazdach fotograficznych. Także minimalne wymagania dla uczestników są różne.

Fotograficzny Spływ Kajakowy • Rzeka Reda

20180217 • 0730 - 1200 +/- • Wejherowo - Reda • wschód słońca w kajaku

Wschód słońca w kajaku, czyli spływ kajakowy rzeką Redą. Rzeka zimą wygląda inaczej i daje możliwość obserwowania natury z bliska. Robienie zimowych zdjęć z kajaka nie różni się od fotografowania latem - z jedyną różnicą jest motywacja pozostania w kajaku zamiast kąpieli ze sprzętem fotograficznym. W spływie można wziąć udział jako zwykły uczestnik - posiadanie aparatu fotograficznego nie jest konieczne.

Spływ na trasie Wejherowo - Reda jest na względnie łatwym odcinku rzeki z wieloma meandrami co wydłuża czas spływu i dostarcza wielu wrażeń i pięknych widoków. Po spływie robimy ognisko i obgryzamy we własnym zakresie dary natury :)

Cel: kontakt z naturą, oraz fotografia natury, fotografia podwodna, filmowanie i obsługa sprzętu fotograficznego w specyficznych warunkach jakim jest kajak.

Wymagania: brak

Gdzie: Wejherowo • Spotykamy się przy moście na rzece Redzie

Czas: 17 lutego 2018 • 07:30 - 10:00 (wymagana punktualność)

Koszt: 50 zł za osobę, opłata gotówką na miejscu. Kajaki są 2 osobowe.

Zgłoszenia: emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20180217 KAJAK. Zgłoszenia nie zawierające prawidłowego tytułu wiadomości e-mail są ignorowane.

Status: są wolne miejsca

Organizatorem spływu kajakowego jest Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK w Sopocie. Członkom SKF przysługuje 20% zniżki.

2017 © Sopocki Klub Fotograficzny