personal logo

Zapisy

Jak zapisać się do klubu?

Przyjdź na spotkanie klubowe podczas którego możesz zapisać się do Sopockiego Klubu Fotograficznego.

Informacja dotycząca zapisów: by zostać członkiem klubu należy być członkiem PTTK w Sopocie, lub być członkiem PTTK*. Dla osób zainteresowanych przynależnością, ale nie będących w PTTK istnieje możliwość uczestniczenia w działaniu klubu przez okres przejściowy określany przez SKF, gdzie na przestrzeni czasu możesz określić czy udział w klubie i jego działaniach Ci odpowiada.

* akceptacja przyłączenia i dostęp do zasobów klubu należy do osoby prowadzącej klub / warsztaty / kursy itd…

Procedura dla osób nie będących członkami PTTK:


1 zapisz się do PTTK w Sopocie (opłata roczna wraz z ubezpieczeniem wg stawek PTTK ZG (55zł składka roczna wraz z ubezpieczeniem NFI)
2 dodatkowo opłata za wydanie legitymacji PTTK 10zł, wypełnienie deklaracji członkowskiej (pobierz) i 2 zdjęcia legitymacyjne.
3 zapisując się wybierz Sopocki Klub Fotograficzny, opłata członkowska 55 zł rocznie.)


Sopocki Klub Fotograficzny mieści się w Oddziale PTTK w Sopocie | Zapraszamy do oddziału PTTK w Sopocie ul Grunwaldzka 771 • 81-717 Sopot
link do mapy: https://goo.gl/maps/5eJLAUJ5sas

Pytania i Odpowiedzi:

Czy musze być członkiem PTTK by brać udział w warsztatach i kursach?

Nie. Można brać udział w kursach nie będąc członkiem PTTK, ani Sopockiego Klubu Fotograficznego. Kursy są dostępne dla każdego po opłaceniu stawki za dany kurs. Ceny dla osób nie będących członkami klubu są wyższe, niż dla osób zrzeszonych. Niektóre kursy są dostępne tylko i wyłącznie dla członków klubu. Sprawdź: aktualne kursy fotograficzne

Chcę otrzymywać powiadomienia o aktywności Sopockiego Klubu Fotograficznego?

Nie prowadzimy „newslettera”, ale jeśli interesują Ci działania fotograficzne którymi się zajmujemy wyślemy Ci powiadomienie pocztą elektroniczną. By zgłosić chęć otrzymywania powiadomień wyślij do nas wiadomość na adres: skf@studiopcf.com o tytule POWIADOMIENIA. Informacje również są dostępne na stronie: skf.studiopcf.com.

Masz inne pytania? Napisz do nas: skf@studiopcf.com
2017 © Sopocki Klub Fotograficzny